Składy Obwodowych Komisji, informacja o pierwszych posiedzeniach

Zawiadomienie o drugim posiedzeniu członków Obwodowych Komisji Wyborczych

          Informuję, że drugie posiedzenia obwodowych komisji ds. Referendum odbędzie się w dniu  01 września 2015 roku (wtorek).

Miejsce posiedzenia - sala konferencyjna w Urzędzie Gminy w Dąbrowie Chełmińskiej przy ul. Bydgoskiej 21.

godz. 16:00 - dla obwodów nr 1, 2, 3, 4 i 5
godz. 17:30 dla obwodów nr 6, 7, 8, 9, 10.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

SKŁADY OBWODOWYCH KOMISJI DS. REFERENDUM Z INFORMACJĄ O PEŁNIONYCH FUNKCJACH (kliknij tutaj) (182kB) pdf

SKŁADY OSOBOWE OBWODOWYCH KOMISJI DO SPRAW REFERENDUM OGÓLNOKRAJOWEGO, ZARZĄDZONEGO NA DZIEŃ 06 WRZENIA 2015 R.:

NR OBW.SIEDZIBA OBWODOWEJ KOMISJI DS. REFERENDUMCZŁONKOWIE KOMISJI - IMIĘ (IMIONA) I NAZWISKOADRES
1świetlica
w BOLUMINIE
Wiesław Drążyk
Stanisława Janina Drążyk
Marta Maria Bielińska
Agnieszka Maria Nichczyńska
Hanna Karolina Kozdroń
Monika Sylwia Zielińska
Kinga Ewa Kurzyńska
Lucyna Pilarska
Katarzyna Maria Lewandowska
Janowo
Janowo
Czarże
Dąbrowa Ch.
Boluminek
Dąbrowa Ch.
Otowice
Nowy Dwór
Dąbrowa Ch.
2świetlica
w CZEMLEWIE
Józef Magdziarz
Hanna Magdziarz
Rafał Drążyk
Anetta Karolczak
Paweł Starszak
Mateusz Grybel
Dorota Krystyna Góralska
Iwona Jabłońska
Wiesława Drążyk
Janowo
Janowo
Wałdowo Król.
Czemlewo
Dąbrowa Ch.
Gzin
Dąbrowa Ch.
Dąbrowa Ch.
Wałdowo Król.
3świetlica
w GZINIE
Tomasz Drążyk
Jagoda Grabska
Małgorzata Gierlicka
Anna Maria Mielniczek
Karolina Jolanta Kowalska
Monika Grybel
Jolanta Anna Bulińska
Jan Greń
Barbara Renata Ciesińska
Janowo
Janowo
Gzin
Otowice
Dąbrowa Ch.
Gzin
Czemlewo
Dąbrowa Ch.
Wałdowo Król.
4Zespół Szkół
w Dąbrowie Chełmińskiej
Oddział Zamiejsc.
w WAŁDOWIE KRÓL.
Jowita Wioletta Szyc-Sikorska
Mariusz Sikorski
Regina Szabłowska
Elżbieta Nowak
Małgorzata Jolanta Rybka
Magdalena Leba
Danuta Kaczor
Anetta Joanna Kurzyńska
Danuta Ciesińska
Janowo
Janowo
Gzin
Dąbrowa Ch.
Dąbrowa Ch.
Dąbrowa Ch.
Wałdowo Król.
Otowice
Wałdowo Król.
5Zespół Szkół
w OSTROMECKU
ul. Szkolna 2
Maciej Sikorski
Dominika Gębka
Ariel Śliwiński
Beata Anna Wierciło
Zofia Sierek
Katarzyna Szczur
Joanna Karolina Gierlicka
Bartosz Dudziński
Maria Łabaj
Janowo
Nowy Dwór
Dąbrowa Ch.
Dąbrowa Ch.
Dąbrowa Ch.
Czemlewo
Dąbrowa Ch.
Nowy Dwór
Ostromecko
6Zespół Szkół
w OSTROMECKU
ul. Szkolna 2
Jolanta Drążyk
Radosław Karol Greń
Grażyna Karwicka
Jerzy Śliwiński
Joanna Blumenstein
Szymon Zieliński
Krzysztof Gierlicki
Małgorzata Dudzińska
Beata Teresa Zielińska
Janowo
Czarże
Gzin
Dąbrowa Ch.
Dąbrowa Ch.
Dąbrowa Ch.
Dąbrowa Ch.
Nowy Dwór
Mozgowina
7Zespół Szkół
w CZARŻU
ul. Chełmińska 47
Magdalena Violetta Kopiszka
Violetta Wiesława Kopiszka
Lidia Anna Człapa
Marianna Krystyna Bielińska
Violetta Ewa Kohutek
Martyna Maria Piusińska
Sabina Genowefa Kędzierska
Hanna Fanzlau
Anna Bańka
Dąbrowa Ch.
Dąbrowa Ch.
Gzin Dolny
Czarże
Dąbrowa Ch.
Czarże
Dąbrowa Ch.
Nowy Dwór
Dąbrowa Ch.
8Zespół Szkół
w CZARŻU
ul. Chełmińska 47
Małgorzata Anna Greń-Lewandowska
Tomasz Magdziarz
Maria Filas
Bernadeta Ocińska
Katarzyna Bukowska
Radosław Adam Zieliński
Roksana Małgorzata Majewska
Justyna Grygiel
Żaneta Agnieszka Piotrowska
Czarże
Czarże
Gzin
Czarże
Dąbrowa Ch.
Dąbrowa Ch.
Dąbrowa Ch.
Nowy Dwór
Dąbrowa Ch.
9Zespół Szkół
w DĄBROWIE CHEŁM.
ul. Sportowa 1

Beata Pachota
Anna Paziewska
Piotr Nowak
Kaja Ciszewska
Wioletta Leba
Marta Dorota Góralska
Andrzej Niciejewski
Marta Grygiel
Anna Gertruda Kuchta
Dąbrowa Ch.
Dąbrowa Ch.
Dąbrowa Ch.
Dąbrowa Ch.
Dąbrowa Ch.
Dąbrowa Ch.
Dąbrowa Ch.
Nowy Dwór
Dąbrowa Chełm.
10Zespół Szkół
w DĄBROWIE CHEŁM.
ul. Sportowa 1
Anna Zofia Hurny
Ewelina Dołhun
Mirosław Pudo
Joanna Ciszewska
Elżbieta Grybel
Beata Tomaszewska
Anna Maria Niciejewska
Marlena Uberowicz
Iwona Katarzyna Hentrich
Gzin
Gzin Dolny
Dąbrowa Ch.
Dąbrowa Ch.
Gzin
Dąbrowa Ch.
Dąbrowa Ch.
Nowy Dwór
Dąbrowa Ch.




Zarządzenie Wójta Gminy w sprawie powołania Obwodowych Komisji ds. Referendum (plik do pobrania): kliknij tutaj


Zawiadomienie o pierwszym posiedzeniu członków Obwodowych Komisji Wyborczych

          Zgodnie z art. 13 ust. 7 ustawy z dnia 14 marca 2003 r. o referendum ogólnokrajowym (Dz. U. z 2015 r., poz. 318) zwołuję pierwsze posiedzenie obwodowych komisji ds. Referendum, które odbędzie się w dniu  20 sierpnia 2015 roku (czwartek).

Miejsce posiedzenia - sala konferencyjna w Urzędzie Gminy w Dąbrowie Chełmińskiej przy ul. Bydgoskiej 21.

godz. 16:30 - dla obwodów nr 1, 2, 3, 4 i 5
godz. 18:00 dla obwodów nr 6, 7, 8, 9, 10.

                                                                        Wójt Gminy
                                                                 /-/ Radosław Ciechacki


Wytworzył: Dorota Kraska-Wadych - Urzędnik Wyborczy (13 sierpnia 2015)
Opublikował: Dorota Kraska-Wadych (13 sierpnia 2015, 15:40:34)

Ostatnia zmiana: Dorota Kraska-Wadych (27 sierpnia 2015, 12:16:13)
Zmieniono: aktualizacja

rejestr zmian tej informacji »


Liczba odsłon: 785

wersja do zapisu wersja do druku

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

Zamknij